Veiksmo savaitė be patyčių

Šią savaitę gimnazijoje vyko renginys – projektas ,,Savaitė be patyčių“. Už šį renginį buvo atsakingi 7 klasės mokiniai ir jų auklėtoja Inga Ižganaitienė. Turbūt daugelis žinote, kad patyčios – tai nuolatinis fizinės ar psichologinės jėgos panaudojimas, sąmoningai siekiant sužeisti ar įskaudinti kitą asmenį, kuris negali savęs apginti. Taigi ,,Savaitės be patyčių“ tikslas buvo skatinti pagarbius ir draugiškus santykius. Kiekvieną dieną gimnazijoje vyko įvairi veikla. Vieną dieną mokiniai ant saulės spindulių rašė gerus darbus, kuriuos jie padarė. Kitą dieną veikė ,,Ačiū ir atsiprašau“  paštas. Kiekviena klasė gamino plakatus su šūkiu prieš patyčias ir kabino juos ant kabineto durų. Kiekvieną dieną buvo kitas aprangos kodas. Visi buvome draugiški ir padėjome vienas kitam. Juk mes tikrai galime taip bendrauti. Kaip smagu, kai aplink visi šypsosi, dėkoja, o gal kartais ir atsiprašo, jei ką nors blogo padarė. Septintokų renginys tikrai buvo šaunus ir paskatino kiekvieną susimąstyti, ar visada elgiamės draugiškai su klasės draugais, mokytojais, tėvais. Būti geram nėra sunku, reikia tik noro.